Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 09 Czerwiec 2018 /

Auto Moto Show Expo Silesia 2018

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Sosnowiec EXPO Silesia

AUTO MOTO SHOW – targi motoryzacyjne w dniach 9-10 Czerwca 2018r. w Expo Silesia Sosnowiec

W dniach 9-10 czerwca w Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się już 13 edycja niezwykłego wydarzenia dla fanów motoryzacji – AUTO MOTO SHOW. Co roku organizatorzy przygotowują dla uczestników szereg atrakcji. Nie inaczej będzie w tym roku.

Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest „Elektromobilność – nowe oblicza motoryzacji”. Fani czterech kółek będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia najnowocześniejszych zdobyczy motoryzacji – samochodów hybrydowych, elektrycznych i autonomicznych.

Jak w poprzednim roku zorganizowana zostanie również niezwykła ekspozycja samochodów używanych oraz ciesząca się wielkim zainteresowaniem aukcja tych aut. Każdy kupujący otrzymuje roczną gwarancję na zakupione auto, a licytacja zaczyna się od 100 zł, bez ceny minimalnej.

Organizatorzy przewidzieli również wiele dodatkowych atrakcji, m.in. pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze), zabawy i wybory miss moto.

Źródło: https://www.exposilesia.pl/automotoshow/pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl