Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 01 Grudzień 2017 / 19:00

Spektakl improwizowany “Klub Komediowy”

Klub Komediowy – spektakl improwizowany, 1 grudnia 2017r. godz. Teatr Zagłębia Sosnowiec

Tego spektaklu nikt nie napisał. Nie miał on ani jednej próby. Artyści z warszawskiego Klubu Komediowego: Michał Sufin i Bartek Młynarski oraz Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz (grający na co dzień m.in. w duetach Sufin/Młynarski oraz Kinga i Nora) wystąpią przed publicznością bez żadnego przygotowania.

Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy jak powstaje spektakl improwizowany przyjdźcie 1 grudnia o 19:00 do Teatru Zagłębia, gdzie wystąpi warszawski Klub Komediowy.

Ten improwizowany spektakl komediowy projektu „Nic dwa razy”, jak sama jego nazwa wskazuje, będzie niepowtarzalny. Artystów wesprze muzycznie Paweł Szamburski – multiinstrumentalista związany z warszawskim środowiskiem LadoAbc. Współtwórca takich zespołów jak: SzaZa, Horny Trees, Meritum, Tupika, Cukunft czy kwartet klarnetowy Ircha.

Bilety w cenie 25 zł

Źródło: https://www.teatrzaglebia.pl/aktualnosci/klub-komediowy-spektakl-improwizowany-1-grudnia

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl