Biegniemy dla Ukrainy – Dąbrowa Górnicza

Data: czwartek, 18 marzec 2022 / 10:30Mapa + kalendarza

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej przy wsparciu miasta, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Dąbrowskich Wodociągów organizuje bieg dla Ukrainy, który odbędzie się już w najbliższy piątek – 18 marca.

Wesprzyjmy Ukrainę oraz osoby dotknięte działaniami wojennymi, uczestnicząc w biegu/marszu dookoła Pogorii III, podczas którego każdy z nas będzie mógł okazać realną pomoc finansową uchodźcom z Ukrainy!

Wydarzenie będzie miało charakter indywidualny i grupowy. Całość wpłat wniesionych za udział w wydarzeniu zostanie przekazana na miejski numer konta przeznaczony na darowizny dla uchodźców, którzy trafili do naszego miasta. Datki zbierane będą do puszek przez wolontariuszy z V LO. Zgłoszenia grup do 17 marca do godz. 12:00 do sekretariatu V LO kontakt@liceumzamoyski.pl, tel.32 262 37 58. Zgłoszenia indywidualne odbędą się przed biegiem przy molo na Pogorii III.

Harmonogram wydarzenia:

10:30 zbiórka uczestników
11:00 uroczyste otwarcie oraz rozpoczęcie biegu
13:30 zakończenie wydarzenia

Nie możesz wziąć udziału w biegu, a chcesz pomóc obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście?

W Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej uruchomiliśmy specjalny numer konta, na który można wpłacać środki. Zostaną one w całości przekazane na pomoc obywatelom i obywatelkom Ukrainy, którzy trafili i cały czas trafiają do naszego miasta. Numer konta, na które można wpłacać darowizny to: 92 1560 0013 2002 3620 7000 0098. W tytule przelewu należy wpisać: Darowizny na rzecz uchodźców z Ukrainy.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Źródło
Patronite NaZagłębiu
Ty już wiesz o tym wydarzeniu
Udostępnij informcję innym
Zapisz się na regionalny newsletter!
Eventy i wydarzenia wprost na email!

Kategorie

Najnowsze wydarzenia

Top miesiąca

Polityka Cookies

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Nasza polityka prywatności
Będzin Dąbrowa Górnicza Sosnowiec
Patronite