Gra miejska: Będzińscy Tropiciele Przygód Będzin

Start: niedziela, 04 Październik 2020

Lokalizacja:
Będzin, Plaża Miejska
Dyskusja 0

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w grze terenowej „Będzińscy tropiciele przygód”.

Tym razem, odkrywać będziemy zielone miejsca naszego miasta. Start w niedzielę 4 października 2020 r. o godz. 11.00 na plaży miejskiej w Będzinie.

Zostań będzińskim tropicielem! I wyrusz w podróż pełną niesłychanych przygód. Przemierzaj zielone zakątki naszego miasta odkrywając jego fascynującą historię. Daj się ponieść fantazji!  Zbadaj tajemnice będzińskich zabytków i poznaj bioróżnorodność Będzina. Bądź czujny! Wyostrz wszystkie swoje zmysły! Rozwiązuj zagadki na ziemi i w podziemiach dzięki taktyce i sprytowi! Wykonuj zadania sportowe! Bądź niczym detektyw, rycerz, biolog lub superagent.

Punkty zdobędziesz poprzez odszukiwanie baz zgodnie z mapą oraz wykonywanie zadań specjalnych. Będzie to znakomita zabawa dla całej rodziny, która pozwoli na poznanie naszego miasta zupełnie z innej strony!

Na zgłoszenia czekamy do 28 września! Nie może Cię tu zabraknąć!

Zgłoszenia drużyn dokonywane są drogą mailową na adres: sandra.ucieklak@um.bedzin.pl

lub telefonicznie pod nr 32 267 91 55 do dnia 28 września 2020 roku.

Szczegółowy regulamin wydarzenia

Cel Gry

Celem gry jest upowszechnianie rekreacji ruchowej oraz podstawowej wiedzy o Będzinie i zdobycie przez to jak największej liczby punktów w jak najkrótszym czasie. Punkty zdobywa się poprzez zdobywanie baz. Każda baza ma przypisanego sędziego. Przez zdobycie bazy rozumiane jest dotarcie do niej, lub wykonanie przez drużynę zadania.

ŹródłoTy już wiesz o tym wydarzeniu
Udostępnij informcję innym
Skomentuj
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze wydarzenia

Top miesiąca

Polityka Cookies

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Nasza polityka prywatności
Będzin Dąbrowa Górnicza Sosnowiec