Wydarzenia Na Zagłębiu
Wydarzenia i eventy
nazaglebiu.pl

niedziela, 12 Styczeń 2020 / 16:30

28. finał WOŚP w Będzinie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

place Adres
Będzin

28. finał WOŚP w Będzinie

Zaprasza na wydarzenie charytatywne 28. finał WOŚP!

Tym razem orkiestra gra aby zapewnić najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórka, ale także setki wydarzeń odbywających się w Polsce i na całym świecie. Zobacz, co z okazji Finału WOŚP przygotowały będzińskie placówki.

Zaczynamy już jutro 8 stycznia. Od godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 11 będzie można wziąć udział w kiermaszu ciast, loterii, a także obejrzeć występy artystyczne uczniów.

Dnia 9 stycznia 2020 roku (czwartek) w godzinach 16.30-19.00 w Szkole Podstawowej nr 10 odbędą się licytacje oraz loteria fantowa, działać będzie też kawiarenka ze słodkościami. Podczas akcji będzie można również wysłuchać prelekcji dotyczącej propagowania idei pomocy drugiemu człowiekowi przeprowadzonej przez pracowników Wojewódzkiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Około 17.30 odbędzie się pokaz walk rycerskich, nauka średniowiecznych tańców oraz turniej rycerski dla dzieci przeprowadzony przez Bractwo Rycerskie Zamku Będzin.

 Również 9 stycznia w godz. 16.30-18.30 w Szkole Podstawowej nr 4 w ramach Finału WOŚP będzie można obejrzeć występy uczniów oraz zaproszonych gości, skorzystać ze stoisk z gorącą czekoladą, kawą, herbatą i słodkościami oraz kiermaszu maskotek i gadżetów,a także wziąć udział w licytacjach, gdzie do wygrania będą m.in. koszulka i piłka MKS Będzin, okolicznościowy tort WOŚP czy karnety.

W czwartek 9 stycznia od 16.30 zapraszamy także do Przedszkola Miejskiego nr 13, gdzie odbędzie się loteria fantowa oraz kiermasz ze smakołykami, będzie można obejrzeć występy wychowanków, skorzystać z malowania twarzy czy zapleść efektowne warkoczyki. Maluchy oraz dorośli będą mogli wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej.

W piątek 10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 od godziny 16.00 będą odbywać się występy uczniów ze szkół nr 3 i nr 6 oraz przedszkolaków z przedszkoli nr 14 i nr 15, którym towarzyszyć będą licytacje i loterie.

W niedzielę 12 stycznia Szkoła Podstawowa nr 9 organizuje całodzienną zbiórkę pieniężną do puszek WOŚP.

Źródło

commentSkomentuj

avatar

Top Tygodnia