Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

niedziela, 13 Styczeń 2019 / 15:00

27. finał WOŚP w Dąbrowie Górniczej 2019

Share on Facebook2Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Dąbrowa Górnicza

27. finał WOŚP 13 stycznia 2019 r., godzi. 15:00 w Dąbrowie Górniczej

SIEMA! Witajcie! Cześć! 🙂

Orkiestrowe wydarzenia w Dąbrowie Górniczej będą miały miejsce w siedzibie Filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Ofiar Katynia 93 oraz wokół niej.

Początek o godz. 15, a całość ma się zakończyć około godziny 22.

Główni organizatorzy strzemieszyckiego finału WOŚP: Wiesław Olszewski, Wioletta Paluch i Klaudia Markot-Fedeczko zapewniają, że będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Nie zabraknie więc m.in. koncertu na żywo zespołu „After Midnight” oraz występu zespołu dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, zaprezentuje się Stowarzyszenie Otwarte Serca, Fundacja Godne Życie. Będą różnorodne zabawy i konkursy dla dzieci oraz młodzieży, którymi zajmą się „Klauni z Centrum Europy”.

W programie będzie oczywiście licytacja przedmiotów na rzecz potrzebujących. Imprezę zakończy tradycyjne odśpiewanie „Barki”, czyli tak zwane “Światełko do Nieba”.

Słodką niespodzianką będą darmowe pączki dla wszystkich dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszamy do udziału w 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli ktoś chciałby włączyć się w organizację strzemieszyckiego finału, przekazać na licytację ciekawe, wartościowe fanty może dzwonić pod nr tel. 509 795 820.

Jak informuje WOŚP celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Źródło: http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/artykul/wosp-2019-w-strzemieszycach-oto-co-bedzie-sie-dzialo,4893006,art,t,id,tm.html

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu