Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

piątek, 07 Grudzień 2018 / 20:00

Koncert Animations, Sarang, Moleskin Latawiec Będzin

Share on Facebook2Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Będzin, Zwycięstwa 36

Koncert Animations, Sarang, Moleskin 07 grudnia 2018 r., godzi. 20:00 Latawiec Będzin

Zapraszamy na Ognisty Koncert, takich Kapel jak Animations, Sarang oraz Moleskin!

Animations to metalowy zespół z Jaworzna z czterema albumami na koncie. Niedawno mogliśmy ich zobaczyć i posłuchać m.in. na Metalmanii w 2017.

Obecnie zespół koncertuje promując wydany w zeszłym roku album zatytułowany Without The Sun.

Sarang to zespół powstał w Maju 2011 r. w Chorzowie. W dwuosobowym składzie, Plaster i Czuczu skoncentrowali się na tworzeniu materiału będącego wypadkową szerokich inspiracji grupami takimi jak Deftones, Drowning Pool, Incubus czy Sevendust. Po kilku miesiącach dwójka skoncentrowała się na poszukiwaniu reszty składu, by wykrystalizować się do obecnej, pięcioosobowej formy.

Obecnie Sarang pracuje nad materiałem na nową, długogrającą płytę.

Moleskin to zespół założony w 2016 roku w Sosnowcu, początkowo działający jako kwartet, a od 2017 roku funkcjonujący w pięcioosobowym składzie: Michał– voc Przemo – g Luq – g Kleju – b Pasztet – dr Muzykę wykonywaną przez Moleskin można scharakteryzować jako wybuchową mieszankę groove metalu, hardcore i nowej fali. W dotychczasowej karierze zespół dzielił scenę z takimi załogami jak: Infected Rain, Materia, The Sixpounder, Animations, Horrorscope, HeadUp czy AlcoholicA. 26 stycznia 2018 r. premierę miał debiutancki minialbum pt. “W błocie”, stanowiący podsumowanie dotychczasowego dorobku grupy.

Gorąco zapraszamy !

Źródło: https://www.facebook.com/events/245042276196022/

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl