Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

wtorek, 04 Grudzień 2018 / 17:00

Spektakl Nadchodzące święta każdy zapamięta MBP Dąbrowa Górnicza

Share on Facebook4Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Dąbrowa Górnicza, Ofiar Katynia 93

Spektakl Nadchodzące święta każdy zapamięta 04 grudnia 2018 r., godzi. 17:00 MBP Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy na kolejne już spotkanie z teatrem w Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93)!

Zagości u nas Teatr Maska wraz ze swoim spektaklem “Nadchodzące święta każdy zapamięta” wprowadzi zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój!

Bezpłatne wejściówki na wydarzenia będą dostępne w Punkcie Ksero Filii nr 8 na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia w godz. otwarcia placówki.

Bohaterką spektaklu jest mała bohaterka Kasia jest bardzo ciekawa świata. W te święta postanawia wystawić na próbę samego Świętego Mikołaja! Czy on naprawdę istnieje? Czy zostawia prezenty? – Te pytania wciąż pojawiają się w jej głowie. A co, jeśli w tym roku nie będzie grzeczna, lub wcale nie napisze listu z prośbą o podarek? Po całym dniu psot Kasia zasypia, ani myśląc czekać na Mikołaja.

Kiedy białe płatki zaczynają wirować, a powietrze drży od dźwięku małych dzwoneczków- w tę niezwykłą noc nie ma rzeczy niemożliwych. W pokoju dziewczynki zjawia się kolejno trzech posłańców, którzy udowodnią, że warto jest wierzyć i czynić dobro.

Czy Kasia zdąży jeszcze napisać list do Mikołaja, a świąteczny duch zagości tego roku w jej domku? Jedno jest pewne- nadchodzące święta każdy zapamięta!

Źródło: https://www.facebook.com/events/348552185699714/

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl