Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

poniedziałek, 15 Październik 2018 / 19:00

Sosnowiec Stand-up Adam Van Bendler w Remedium

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Sosnowiec, Sucha 7c

Sosnowiec Stand-up Adam Van Bendler w Remedium, 15 października 2018 r., od 19:00 do 21:00 godziny

Sosnowiec stand-up przedstawia: Adam Van Bendler w nowym programie ”Światło w tunelu”. Wraz z nim na supporcie Magda Kubicka i na prowadzeniu Olka Szczęśniak.

Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą kilkaset występów Stand-upowych w całej Polsce. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka. Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem a wszystkie filmy z jego występów Stand-upowych mają na YouTube łącznie ponad 3,5 miliona wyświetleń!

Co roku pojawia się na największych salach koncertowych oraz występuje na najbardziej prestiżowych imprezach w kraju. Ma ogromną skuteczność w rozbawianiu publiki każdego rodzaju. A to dzięki uniwersalnym tematom, rewelacyjnym kontakcie z publiką oraz charyzmie scenicznej, którą mógłby obdzielić kilku artystów.

Możliwy open mik, zgłoszenia na profil Sosnowiec Stand-up.

Dodatkowe informacje:

Bilety dostępne tylko online.

*Zakaz nagrywania
*Występ dla osób dorosłych 16+
*Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym.

Źródło: https://www.facebook.com/events/1884999621522888/

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl