Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

poniedziałek, 08 Październik 2018 / 18:00

Spotkanie Dyskusyjne Klubu Książki, Sosnowiec

Share on Facebook2Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Sosnowiec, Kościelna 11

Spotkanie Dyskusyjne Klubu Książki, 08 październik 2018 r., od 18:00 do 20:00 godziny, Sosnowiec

Dyskusyjny Klub Książki w sosnowieckiej Bibliotece – już od października!

Kochasz literaturę? O przeczytanej książce mógłbyś rozprawiać godzinami? Interesuje Cię współczesna literatura polska i obca? Chciałbyś porozmawiać z ludźmi o podobnych upodobaniach i czytelniczej pasji? A może dopiero próbujesz określić swe literackie preferencje i chciałbyś się dowiedzieć, co warto przeczytać i gdzie szukać wartościowych lektur? Masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 99 lat? Jeśli tak, to najnowsza kulturalna oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Będziemy omawiać książkę autorstwa Zeruya Shalev „Ból”

bol

“Przypadkowe spotkanie z niewidzianym od lat Ejtanem, wielka młodzieńczą miłością Iris, na nowo otwiera nie do końca zagojone rany. Mimo żalu i gniewu, jątrzących się w kobiecie przez długi czas, uczucie nie wygasło i odradza się na nowo. Z taką mocą i namiętnością, że Iris gotowa jest poświęcić szczęście swojej rodziny i zadać bliskim ból, którego sama doświadczała przez lata. Bezkompromisowa, szczera i poruszająca do głębi proza.”

Zapraszamy 🙂

Źródło: https://www.facebook.com/events/2143393755940085

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl