Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

poniedziałek, 08 Październik 2018 / 17:00

“Skok w bok” – spektakl ze Sławomirem, Dąbrowa Górnicza

“Skok w bok” – spektakl ze Sławomirem, 08 październik 2018 r., o 17 oraz 20 godzinie, Dąbrowa Górnicza

Już jesienią na deskach sceny Pałacu Kultury Zagłębia, zobaczymy spektakl z najbardziej charyzmatycznym, najprzystojniejszym i mężczyzną, artystą ostatnich czasów Sławomirem, wcieli się w główną rolę w sztuce Skok w bok Teatru Capitol już 8 października o godzinie 17:00 oraz 20:00 w Sali Teatralnej! Wraz z nim na scenie pałacu zobaczymy plejadę innych równie utalentowanych polskich aktorów.

“Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie”?

Sztuka Skok w bok, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Obsada:
Sławomir Zapała
Dorota Chotecka
Michał Milowicz
Paulina Holtz
Kajra Kajrowicz
Delfina Wilkońska
Adam Fidusiewicz

Czas trwania spektaklu: 2 godzi. 20 minut (z przerwą)

Ceny biletów:
Parter – 95 zł | 110 zł
Balkon – 70zł

ORGANIZATOR
Agencja Artystyczna Muza
tel. 531 531 001

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/skok-w-bok-spektakl-ze-slawomirem

Top Tygodnia

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl