Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

niedziela, 09 Wrzesień 2018 / 10:00

Charytatywny Roadbook dla spalonego ośrodka OREW, Dąbrowa Górnicza

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Dąbrowa Górnicza, Kolejowa 8

Charytatywny Roadbook dla spalonego ośrodka OREW w Katowicach, 09 września 2018 r., od 10 do 16 godziny, Dąbrowa Górnicza

Felernego dnia 12 lipca ktoś podłożył ogień w ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym OREW w Katowicach. Placówce która jest pierwszą w Polsce i na Śląsku placówką Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną dla upośledzonych i porażonych dzieci, więcej informacji można przeczytać na: OREW Katowice

Najistotniejsze, jest to  że trzeba pomóc bo koszty są ogromne. Dlatego też zrodził się ten pomysł na zorganizowanie charytatywnego roadbook, z którego 100% wpłat jest przeznaczonych na pomoc na odbudowę ośrodka i wyposażenia go.

Trasę rozpoczynamy w centrum Dąbrowy Górniczej i jadąc ok. 40 km trasą, która prowadzi drogami polnymi i leśnymi, aby dotrzecie do Bobrownik, gdzie na nieczynnym kamieniołomie a ukoronowaniem wyścigu będzie wspólne ognisko.

Trudność trasy jest uzależniona od warunków pogodowych, im bardzie będzie padało tym więcej niespodzianek po drodze. Trasa powinna być przejezdna dla każdego samochodu z sprawnym napędem 4×4.

Limit załóg: 30
Wpisowe: 100 zł (całość przeznaczamy na odbudowę ośrodka)

Swoje zgłoszenie proszę wysyłać w wiadomości na naszym profilu FB – FX Rally Team

W razie pytań jestem pod numerem telefonu 790 211 587.

Zachęcamy do wspólnej wyprawy, na szczytny cel !

Źródło: https://www.facebook.com/events/311143002953027/

Top Tygodnia

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl