Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 28 Lipiec 2018 / 21:30

Letnie Kino Plenerowe 2018 Fabryka Pełna Życia

Letnie Kino Plenerowe 2018 z filmem “Ja, Daniel Blake”, 28 Lipiec 2018 godz. 21:30, Dąbrowa Górnicza

Podczas seansu zobaczymy film z gatunku dramat społeczny, brytyjsko-francuskiej-belgijski produkcji. W reżyserii twórcy Kena Loacha do głównych ról obsadzono Dave Johns jako Daniel Blake, Hayley Squires jako Katie, Dylan McKiernan jako Dylan, Briana Shann jako Daisy.

Światowa premiera filmu mała miejsce 13 maja 2016 r., podczas 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, w ramach którego obraz brał udział w Konkursie Głównym. Na tym festiwalu film otrzymał nagrodę główną − Złotą Palmę!

Daniel Blake jest sześćdziesięcioletnim stolarzem, który dochodzi do siebie po zawale. Mężczyzna przypadkowo poznaje samotną matkę Katie oraz dwójkę jej dzieci – Daisy i Dylana. Daniel postanawia bezinteresownie pomóc rodzinie stanąć na nogi. Kiedy jednak sam zacznie starać się o rentę, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny. Na przekór przeciwnościom losu i pozbawionym serca urzędnikom Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń.

Źródło: http://fabrykapelnazycia.pl/wydarzenia/20180725/202/letnie_kino_plenerowe.html

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl