Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

niedziela, 14 Październik 2018 / 16:00

Kabaret Skeczów Męczących – 15 lecie Kabaretu

Kabaret Skeczów Męczących – 15 lecie Kabaretu, 14 października 2018, Dąbrowa Górnicza

Kabaret Skeczów Męczących już od 15 lat bawi swoich fanów skeczami, przez te wszystkie lata stali się jednym z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. To właśnie KSM, wykreował wiele charakterystycznych, znanych postaci, których gagi używamy w życiu codziennym. Na scenie wrócimy do ulubionych wątków głównych bohaterów a także poznamy ich nowe losy.

Spektakl, który zobaczymy tego wieczoru, będzie nawiązywał do chwil z życia gdy miało się te 15 lat. Występy i żarty będą radosne, pełne życia, entuzjazmu, jednocześnie będą w harmonii z doświadczeniem i profesjonalizmem kabaretu.

Będzie to arcy ciekawy spektakl, którego nie możecie przegapić !! 🙂

Źródło: https://biletyna.pl/event/Kabaret-Skeczow-Meczacych-15-lecie-Kabaretu-Kabaret-Skeczow-Meczacych-Palac-Kultury-Zaglebia-Dabrowa-Gornicza-e71326.html?utm_source=newsletter&utm_medium=mail&utm_campaign=17798

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl