Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 14 Lipiec 2018 / 12:00

Przystanek Smaku Pepsi Sosnowiec 2018

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Sosnowiec, 3 maja

Przystanek Smaku, 14 – 15 lipca 2018, Sosnowiec

Już niebawem, bo 14 i 15 lipca zapraszamy na Przystanek Smaku do Parku Sieleckiego. Będziecie mogli skosztować pyszności z 20 food trucków oraz wziąć udział w kultowym Wyzwaniu Smaku Pepsi i zdecydować, który napoju typu cola bardziej Wam smakuje.

Całość Eventu podkręci smakiem Damian Kordas – zwycięzca IV edycji MasterChef Polska, a muzycznie przyprawi go beatboxer Dharni!

Super akcja Pepsi, to już kultowe wydarzenie, w którym każdy ma okazję wziąć udział w wyzwaniu polegającym na spróbowaniu dwóch napojów typu cola i wybraniu, który z nich bardziej mu odpowiada kierując się wyłącznie smakiem. Każdy uczestnik Wyzwania Smaku Pepsi otrzyma modny wakacyjny gadżet!

Wszystkich fanów dobrego ulicznego jedzenia, naszych Gwiazd i świetnej zabawy zapraszamy w sobotę w godz. 12-22 oraz w niedzielę w godz. 12-20.

 

Źródło: http://www.sosnowiec.pl/aktualnosci/id,14598,przystanek_smaku_juz_w_ten_weekend_w_parku_sieleckim.html

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl