Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 01 Czerwiec 2018 /

Dzień Dziecka w Kinie Helios

Kino Helios zaprasza na Filmowy Dzień Dziecka w dn. 1-3 czerwca!

Zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Bella i Sebastian 3 – kolejna część przygód Belli i Sebastiana, tym razem w towarzystwie przesympatycznych szczeniaczków Atosa, Portosa i Aramisa,

Futrzaki ruszają na ratunek – Maksiu to kot, który uwielbia śpiewać, a Bobo jest bobrem, który ceni sobie spokój. Tak różne charaktery muszą jednak połączyć swoje siły, by spieszyć innym zwierzętom z pomocą.

Wyszczekani – Max to pracujący dla policji rottweiler, który ma niesfornego partnera – człowieka. Wspólnie muszą rozwikłać kryminalną zagadkę podczas prestiżowej wystawy psów, a to spowoduje mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie – zobaczcie sami jak narodziła się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

1 Czerwca – godz. 16:00-18:00

Ahoj! Zapraszamy najmłodszych odkrywców świata do wspólnej zabawy z Edu Escape – mobilnym i edukacyjnym escape room’em dla dzieci. W holu kina pojawi się pirackie stanowisko, gdzie czekać będzie na Was parę zagadek wymagających nie tylko sprytu, ale i bystrego oka oraz refleksu.

Edu Escape to mobilny pokój zagadek dla dzieci, który oprócz świetnej zabawy oferuje także wartości edukacyjne.

Projekt stworzony został we współpracy z nauczycielami, pedagogami oraz animatorami od lat pracujących z najmłodszymi. Wykorzystując potencjał dzieci, których naturalnym działaniem jest odkrywanie świata, Edu Escape tworzy scenariusze gry, w których to uczestnicy aktywnie biorą udział – współpracują, rozwiązują łamigłówki, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, a przede wszystkim – dobrze się bawią.

1 Czerwca – godz. 15:00-18:30
2 Czerwca – godz. 09:30-15:00
3 Czerwca – godz. 09:30-16:00

Przedszkole Filip i Maja zaprasza do wspólnej zabawy z animatorami:

malowanie twarzy
farbowanie włosów
balonik dla każdego dziecka
konkursy z nagrodami

Źródło: http://www.helios.pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl