Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 23 Czerwiec 2018 / 19:30

VI Bieg Świetlików Dąbrowa Górnicza

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Dąbrowa Górnicza

VI Bieg Świetlików, 23 Czerwca 2018r. w godz. 19:30 – 23:30, Dąbrowa Górnicza

Po rocznej przerwie powraca jedna z najbardziej lubianych imprez sportowych, odbywających się w Dąbrowie Górniczej – VI Bieg Świetlików.

23 czerwca w noc poprzedzającą Święto Kupały ruszy crossowy bieg prowadzący wzdłuż leśnej ścieżki oddzielającej Pogorię I od Pogorii II. Tym razem trasę biegu przygotowano tak, by start odbył się na nawierzchni asfaltowej, a po prowadził w większości przez tereny wymagające, w których nie brakuje błota, podbiegów i trudniejszych technicznie odcinków.

Biegacze wystartują punktualnie o 21.15, kiedy słońce będzie się chyliło ku zachodowi. Wówczas to zapaleńcy biegania podejmą się przebiegnięcia prawie 5 km pętli, oświetlając leśną trasę wyłącznie własnymi latarkami.

Zapisy prowadzone są na: http://bit.ly/VI_Bieg_Swietlika-zapisy Ze szczegółowym regulaminem imprezy można zapoznać się na: http://bit.ly/VI_Bieg_Swietlika-regulamin

Źródło: https://www.facebook.com/events/1591263814292231/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl