Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

niedziela, 02 Grudzień 2018 / 19:00

Spektakl “Prywatna klinika” Muza Sosnowiec

Spektakl “Prywatna klinika” 02 grudnia 2018r. godz. 19:00 Muza Sosnowiec

02 maja o godzinie 19:00 na deskach Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu wystawiana będzie sztuka „Prywatna Klinika”, będąca przezabawną komedią o zawrotnym tempie i humorze na najwyższym poziomie. Sztuka napisana została prze mistrzów gatunku – Johana Chapmana i Dave’a Freemana.

Główną bohaterką przedstawienia jest Harriet – rozwódka, której sposobem na rozwiązanie kłopotów finansowych jest korzystanie ze wsparcia dwóch żonatych mężczyzn. Powodzenie jej planu zależy od perfekcyjne zaplanowanego harmonogramu. Wszystko komplikuje się kiedy jeden z jej kochanków łamie nagę i zostaje unieruchomiony w łóżku, a w drzwiach jej ekskluzywnego mieszkania staje dawno niewidziana przyjaciółka Anna, jej niestroniący od alkoholu mąż i niezorientowane w sytuacji zdradzane małżonki.

Doskonały scenariusz i wyśmienita obsada gwarantują, że każdy widz będzie się świetnie bawił.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,921,spektakl-prywatna-klinika

Top Tygodnia

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl