Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 11 Maj 2018 / 19:00

Koncert Poparzeni Kawą Trzy Muza Sosnowiec

Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy, 11 Maja 2018r. godz. 19:00 Muza Sosnowiec

11 maja o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu wystąpi grupa Poparzeni Kawą Trzy. Zespół założony w 2005 roku przez dziennikarzy Radia RMF FM i Radia ZET szturmem podbił polski rynek muzyczny.

Ich pierwsza płyta, wydana w 2011 roku kazała się niezwykłym sukcesem, a hity takie jak “Byłaś dla mnie wszystkim”, “Wezmę cię”, “Okrutna zła i podła” na długo zagościły na szczytach radiowych list przebojów. Zespół tworzą znane nazwiska polskiego dziennikarstwa: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzyś Tomaszewski, Marian Hilla i Jacek Kret, a za zabawnymi tekstami największych przebojów stoi Rafał Bryndal.

Bilety na koncert dostępne są na: www.kiepura.pl lub w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,920,koncert-zespolu-poparzeni-kawa-trzy

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl