Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 19 Maj 2018 / 18:00

Intermuza 2018 Sosnowiec

Koncert Galowy XV Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dzieciecej INTERMUZA, 19 maja 2018r. o godz. 18:00 Muza Sosnowiec

19 maja o godzinie 18 Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza w Sosnowcu zamieni się w krainę zaczarowanej piosenki dziecięcej. A to za sprawą odbywającego się tam Koncertu Galowego XV Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej INTERMUZA. Dyrektorem artystycznym imprezy jest znany tekściarz Jacek Cygan.

Główną gwiazdą wieczoru będzie kolorowa i zawsze radosna Majka Jeżowska. Koncert to świetny pomysł na rodzinne spędzenie wieczoru. Przy hitach takich jak „Najpiękniejsza w klasie”, „A ja wolę moją mamę” czy „Margarita”doskonale bawią się wszyscy.

Bilety dostępne są na www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,925,koncert-galowy-xv-europejskiego-integracyjnego-festiwalu-piosenki-dzieciecej-intermuza-2018

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl