Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 15 Kwiecień 2018 / 10:00-12:00

“Basia” w Kinie Helios

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza 14 i 15 kwietnia o godz. 10:30 i 12:00 na seanse specjalne filmu „Basia”.

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

W sobotę i niedzielę w godz. 10:00-12:00 zapraszamy do kącika dziecięcego, w którym animatorki z Kolorowych Psot zadbają o pomalowanie Waszych buziek oraz przygotują zwierzątka z kolorowych balonów.

W niedzielę przed seansem o godzinie 12:00, w holu kina Fabryka Wiedzy przedstawi interaktywny pokaz chemiczny, łączący zabawę z nauką! Będą eksperymenty i wybuchy! Przyjdź i zostań małym naukowcem!

Wygraj bilety na seans!

Dzięki uprzejmości Kina Helios w Dąbrowie Górniczej mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na sobotni lub niedzielny seans. Szczegółowe informacje jak ją zdobyć i formularz konkursowy – znajdziecie poniżej w sekcji “Konkurs”.

[Zwycięzca został wyłoniony]

Źródło: http://www.helios.pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl