Wydarzenia Na Zagłębiu

czwartek, 19 Kwiecień 2018 / 18:00

Strofy z Piwnicy PKZ – The Beat Freaks

Strofy z Piwnicy – The Beat Freaks, 19 kwietnia 2018 r. godz. 18:00 Piwnica teatralna

Podczas najbliższego spotkania z cyklu Strofy z Piwnicy usłyszymy niecodzienną opowieść inspirowaną jazzem z elementami muzyki słowiańskiej, ludowej, etnicznej i rockowej w wykonaniu zespołu The Beat Freaks. Grupę tworzy czwórko sympatycznych chłopaków – Michał Starkiewicz (gitara), Tomek Licak (saksofon tenorowy, klarnet), Paweł Grzesiuk (bas) i Radek Wośko (perkusja).

The Beat Freaks swoją debiutancką płytę wydało w 2016 roku. Album „Leon” osnuty jest wokół Leona Kokakiewicza – fikcyjnej postaci, miejskiego barda z czasów rewolucji przemysłowej, zainspirowanego maszynami i porzeczkowym trunkiem, wpływającym na ostateczny kształt rytmów i melodii na płycie. Ich artystyczny walor dostrzegły branżowe media m.in. Jazz Forum, Polish-Jazz Blogspot, gazety codzienne, a nawet prestiżowy i opiniotwórczy portal All About Jazz. „The Beat Freaks to grupa świadomych, doskonałych technicznie i – mimo młodego wieku – już doświadczonych artystów, którzy mają własną wizję swojej muzyki” – napisał Marek Romański, Jazz Forum.

Widownia Piwnicy Teatralnej będzie miała okazje przekonać się na żywo o kunszcie niecodziennych utworów 19 kwietnia o godz. 18:00.

Bilety w cenie 15 zł

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/strofy-z-piwnicy-beat-freaks

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl