Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

poniedziałek, 12 Luty 2018 / 18:00

Nazywam się Miliard – Dąbrowa Górnicza #PrzeciwkoPrzemocy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Dąbrowa Górnicza ul. Kościuszki 4

Nazywam się Miliard – Dąbrowa Górnicza #PrzeciwkoPrzemocy, 29 stycznia – 12 lutego 2018 r. godz. 18.00 Villa Moda

To nie jest zwykły taniec. To forma protestu przeciwko przemocy. Ogólnoświatową kampanię społeczną przeciwko przemocy wobec kobiet zapoczątkowała w 2011 roku Eve Ensler. “Nazywam się Miliard” to happening z tańcem, który ma symbolizować władze kobiet nad własnym ciałem.

Akcja dotarła również do Dąbrowy Górniczej, która w zeszłym roku zgromadziła licznie kobiety przed Pałacem Kultury Zagłębia. Przygotowania do tegorocznej edycji rozpoczęły się 15 stycznia. W każdy poniedziałek w Villa Moda, ul. Kościuszki 4 o godz. 18.00 kobiety uczą się nie tylko tańca, ale też kobiecej solidarności.

Finałowy pokaz tanecznego układu odbędzie się 14 lutego o godz. 16.00. Przyjdź na próbę lub spróbuj sama nauczyć się tanecznego układu. Instruktaż zawiera też wersję dla osób niepełnosprawnych oraz głuchoniemych

Źródło: https://www.facebook.com/obr2018/

Top Tygodnia

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl