Wydarzenia Na Zagłębiu
nazaglebiu.pl

niedziela, 11 Luty 2018 / 19:00

Ray Wilson – Time and Distance w MUZIE

Ray Wilson – TIME AND DISTANCE, 11 lutego 208r. godz. 19:00 Muza Sosnowiec

Szkocki wokalista Ray Wilson uważany jest za jednego z najwybitniejszych wokalistów. Sam komponuje oraz pisze teksty do swoich nastrojowych piosenek. Jako frontman grupy Genesis doprowadził ich na szczyty list przebojów i popularności. Jego charyzma oraz umiejętność rozbawiania publiczności swoimi opowieściami „Storytellers”, które wplata pomiędzy utworami zjednały mu sporą rzeszę fanów.

Na koncercie w Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA w Sosnowcu publiczność będzie miała okazję posłuchać zarówno utworów solowych jaki i przebojów legendarnej grupy Genesis. Nie zabraknie też najnowszych kompozycji muzyka z ostatnich albumów: „Song for a friend”, „Makes me think of home” czy najnowszego krążka „Time and Distance”.

Bilety w cenie: Kat.A – 45,00zł / Kat.B – 35,00zł dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,864,ray-wilson---time-and-distance

Top Tygodnia

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl