Wydarzenia Na Zagłębiu

środa, 17 Styczeń 2018 / 14:00

Bezpłatne porady specjalistów w CH Pogoria

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Dąbrowa Górnicza CH Pogoria

Bezpłatne porady specjalistów, 17 i 23 stycznia 2017r. godz. 14:00 – 17:00 CH Pogoria Dąbrowa Górnicza

Jeśli szukasz pracy lub marzysz o rozwoju zawodowym i chcesz rozwinąć skrzydła przyjdź na bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym. Dowiesz się jak przygotować profesjonalne CV oraz pozostałe dokumenty aplikacyjne. Doradca opowie o możliwościach na rynku pracy, pomoże ocenić indywidualne kompetencje uczestników i wskaże możliwe drogi rozwoju zawodowego. Przyjdź 17 stycznia w godz. 14:00 – 17:00 do CH Pogoria przy Sobieskiego 6.

23 stycznia w godzinach 12:00-14:00 na konsultacje zaprasza doradca obywatelski. Dzięki niemu dowiesz się jakie inicjatywy obywatelskie możesz podjąć, jak wpływać na otoczenie i rozwiązywać problemy we wspólnej przestrzeni miejskiej.

W styczniu pojawi się również dyżur doradcy ds. żywienia, który zmierzy ciśnienie, cukier oraz zapozna uczestników z profilaktyką chorób cywilizacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu zadzwoń pod numer tel. 798- 514-955 lub przyjdź osobiście do Miejskiego Centrum Informacji w godzinach otwarcia: pn-pt 11-19, so 10-17, nd 11-17

Wszystkie porady są bezpłatne. Organizatorem spotkań jest Fundacja Godne Życie.

Źródło: #

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl