Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 14 Styczeń 2018 /

Tęczowa Rubinka w Filmowym Poranku

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka!

W niedzielę 14 stycznia o godzinie 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek

  • Przeciwdeszczowa piosenka
  • Akcja z listonoszem
  • Tęczowy mini – golf
  • Sprawa skradzionych okularów
  • Lot w przestworzach

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min] projekcja – zestaw bajek lub film [60-70 min.] Specyfika seansu filmowego:
  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Zaproszenia

Dzięki uprzejmości Kina Helios w Dąbrowie Górniczej mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na seans.  Na wasze zgłoszenia za pośrednictwem poniższego formularza czekamy do 13.01.2018 do godz. 10:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo! Powodzenia!

Zadanie konkursowe:

Jak nazwałbyś własną animowaną postać?

[Zwycięzca został poinformowany mailowo]

Źródło: http://www.helios.pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl