Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 28 Styczeń 2018 / 18:00

Koncert zespołu TSA Muza Sosnowiec

Koncert zespołu TSA, 26 stycznia 2018 r. godz. 18:00 Muza Sosnowiec

Zaczęło się w 1981 roku od wygranej na Festiwalu w Jarocinie. Potem w składzie z Markiem Piekarczykiem wystąpili na „Pop Session”, żeby za chwilę wejść do kanonu polskiej muzyki rockowej.

Po wznowieniu działalności w 2001 roku TSA wystąpiło na ponad tysiącu scenach w kraju i za granicą. Ich kultowy „List” dotarł na szczyt Rockowej Listy Przebojów Programu I Polskiego Radia, z kolei „Proceder” został płytą roku, a sam zespół trafił na drugie miejsce plebiscytu magazynu „Teraz Rock”. Kapela ma na swoim koncie również nominację do Paszportu Polityki oraz występy na najważniejszych festiwalach.

26 stycznia muzycy w składzie: Marek Kapłon – perkusja, Stefan Machel – gitara, Janusz Niekrasz – bas, Andrzej Nowak – gitara, Marek Piekarczyk – śpiew, wystąpią w Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA w Sosnowcu.
Przed gwiazdą wystąpi support – zespół SEKATOR, grający „extreme metal”.

Bilety w cenie: 49,00zł (balkon / płyta) dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,829,koncert-zespolu-tsa

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl