Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 31 Grudzień 2017 / 21:45

Maraton Sylwestrowy w Kinie Helios DG

Kino Helios Dąbrowa Górnicza zaprasza na sylwestra

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego i polskiego kina.

ZESTAW 1

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”.

Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie – „GRA O WSZYSTKO”.

Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku!

O północy toast noworoczny z lampką szampana!
Start: 31.12.2017. godz. 21:15

Król rozrywki (PREMIEROWO!)

Gra o wszystko (PRZEDPREMIEROWO!)

ZESTAW 2

Na początek w doskonały nastrój wprowadzą nas Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”.

Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „ATAK PANIKI”.

Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku!

O północy toast noworoczny z lampką szampana!
Start: 31.12.2017. godz. 21:45

Gotowi na wszystko: Exterminator(PRZEDPREMIEROWO!)

Atak paniki (PRZEDPREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Zaproszenia na maraton

Dzięki uprzejmości Kina Helios w Dąbrowie Górniczej mamy dla was po 1 podwójnym zaproszeniu na każdy sylwestrowy zestaw filmów.
Aby je zdobyć wystarczy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe:

Jakie jest Twoje oryginalne postanowienie noworoczne?

Na zgłoszenia czekamy do 28.12.2017 do godz. 19:00.
Zwycięzcę poinformujemy mailowo.

Czemu zadajemy te pytania? Zgodnie z prawem rozdawanie czegokolwiek w formie losowania podpada pod ustawę hazardową i jest objęte bardzo rygorystycznymi regulacjami prawnymi i sankcjami w przypadku ich niedopełnienia. Element kreatywności w zadaniach pozwala nam na przeprowadzanie konkursów bez konieczności proszenia Ministra Finansów o zgodę 🙂

Źródło: http://www.helios.pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl