Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 08 Grudzień 2017 / 23:00

Maraton Komedie vs Horrory w Heliosie

Komedia czy Horror? Podwójny Maraton w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na wyjątkową noc filmową w dwóch odsłonach. Dokładnie za tydzień, 8 grudnia odbędzie się niepowtarzalny podwójny maraton, w którym Widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch zestawów filmów: strasznych horrorów lub strasznie śmiesznych komedii!

Komedie

Zestaw pierwszy to aż cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka… Na początek zaprezentowany zostanie najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie – „Bękarty” (przedpremierowo)! Następnie Widzowie zobaczą brawurowy „Dom Wygranych”, a po krótkiej przerwie: zwariowany film „Jak to robią single” i klasyczny humor w komedii „W starym dobrym stylu”.

Start: 08.12.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

BĘKARTY (Przedpremiera!)

DOM WYGRANYCH

JAK TO ROBIĄ SINGLE

W STARYM DOBRYM STYLU

Horrory

W zestawie drugim znalazły się cztery przerażające horrory, które doskonale spełnią swoją rolę… Po ich obejrzeniu z pewnością nikt nie zaśnie, nawet po całej nocy spędzonej w kinie. Jako  pierwszy wystraszy islandzki thriller „Pamiętam Cię”, a następnie krew w żyłach Widzów zmrożą „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, dzieła dopełni mroczny horror „The Hallow”.

Start: 08.12.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

PAMIĘTAM CIĘ

MĘCZENNICY

SŁUDZY DIABŁA

THE HALLOW

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Wygraj bilety na maraton

Dzięki uprzejmości Kina Helios w Dąbrowie Górniczej mamy dla was 4 podwójne zaproszenie na maraton. Aby je zdobyć wystarczy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe:

Co przeraża cię w horrorach?

Na zgłoszenia czekamy do 07.12.2017 do godz. 08:00.
Zwycięzcę poinformujemy mailowo.

Czemu zadajemy te pytania? Zgodnie z prawem rozdawanie czegokolwiek w formie losowania podpada pod ustawę hazardową i jest objęte bardzo rygorystycznymi regulacjami prawnymi i sankcjami w przypadku ich niedopełnienia. Element kreatywności w zadaniach pozwala nam na przeprowadzanie konkursów bez konieczności proszenia Ministra Finansów o zgodę 🙂

Źródło: http://www.helios.pl/

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl