Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 10 Grudzień 2017 / 16:00

SuperWirtuozi z Kasią Cerekwicką w Muzie

SuperWirtuozi – Narodziny Nowego Świata z Kasią Cerekwicką, 10 grudnia 2017r. godz. 16:00 Muza Sosnowiec

W trzecim świątecznym odcinku familijnego serialu muzycznego SuperWirtuozi wystąpi Kasia Cerekwicka, znana wokalistka oraz laureatka licznych nagród muzycznych.

Spektakl „Narodziny Nowego Świata z Kasią Cerekwicką” odbędzie się w domowej, świątecznej atmosferze podsycanej zapachami wigilijnych potraw i ciast.

Do świąt przygotowuje się również Melcia. Skrupulatnie zapisuje w liście do św. Mikołaja prezenty o których marzy, ale po chwili przychodzi moment zwątpienia, bo dziewczynka nie jest pewna czy otrzyma prezenty. Z pomocą przychodzi Jan Sebastian Bach, którego utwory zaczynają czynić na scenie cuda.

Jeśli jesteście ciekawi o czym marzy Melcia oraz czy dostanie swoje wyśnione prezenty przyjdźcie 10 grudnia o godz. 16:00 do Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w Sosnowcu.

wykonawcy:

Kasia Cerekwicka (SuperWirtuoz)
Chór Kameralny
SATELLITE CHAMBER ORCHESTRA
Grupa aktorsko-taneczna
Maciej CISOWSKI (dyrygent, scenariusz, reżyseria, aranżacja)
Michał SALAMON (aranżacja, fortepian)
Joanna SZYMALA (aranżacja)

Spektakl trwa ok. 60 minut.

Bilety w cenie: normlany – 20,00zł, ulgowy – 10,00zł (dzieci oraz młodzież posiadająca legitymacje szkolna) dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,819,superwirtuozi---narodziny-nowego-swiata-z-kasia-cerekwicka

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl