Wydarzenia Na Zagłębiu

środa, 13 Grudzień 2017 / 12:00

Czesław Śpiewa BaROCK & Orkiestra Arte dei Suonatori

Czesław Śpiewa BaROCK & Orkiestra Arte dei Suonatori, 13 grudnia 2017r. godz. 12:00 Muza Sosnowiec

Światowej sławy polska orkiestra barokowa Arte dei Suonatori oraz utalentowany Czesław Mozil to bardzo ciekawe wydarzenie artystyczne, które publiczność mogła podziwiać podczas trasy koncertowej dwa lata temu.

Zapoczątkowana w ten sposób współpraca zaowocowała wspólną płytą pełną barokowej stylistyki, cytatów mistrzów epoki, elektronicznego bitu i rockowego sznytu.

Krążek Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori jest projektem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży. Obok nietuzinkowych aranżacji muzycznych pojawiają się fragmenty nawiązujące do znanych utworów literackich.

Muzycy wystąpią w Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA w Sosnowcu 13 grudnia o godz. 12:00.

Bilety w cenie: 10,00zł dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,827,czeslaw-spiewa-barock--orkiestra-arte-dei-suonatori---projekt-edukacyjny-dla-dzieci-i-mlodziezy

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl