Wydarzenia Na Zagłębiu

niedziela, 03 Grudzień 2017 / 17:00

Od Opery do Musicalu – Krzysztof Knapczyk

Od Opery do Musicalu – Krzysztof Knapczyk, 3 grudnia 2017r. godz. 17:00 Muza Sosnowiec

Fani muzyki poważnej z pewnością znają wielkie hity z musicali: “Aladyn”, “Skrzypek na dachu”, “Romeo i Julia”, “Metro”, “Karol. Musical o życiu Jana Pawła II”, czy utwory klasyczne jak “O sole mio” i “La donna e mobile”.

Podczas koncertu “Od Opery do Musicalu” wybrzmią na żywo w wykonaniu Krzysztofa Knapczyka – utalentowanego solisty (tenora), nazywanego solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo.

Muzyk jest również aktorem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, odtwórcą jednej z głównych ról w musicalu “Karol” o życiu Jana Pawła II. Artysta ma niezwykłą umiejętność przybliżania publiczności klasycznej opery w nowatorski sposób, na drodze eksperymentów popowych i musicalowych.

Bilety w cenie: 29,00zł/79,00zł/99,00zł dostępne online na stronie www.kiepura.pl w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

Kontakt w sprawie biletów: prbiuro@prokonto.pl, tel. kom. 607-035-169

Produkcja: Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,809,od-opery-do-musicalu

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl