Wydarzenia Na Zagłębiu

poniedziałek, 27 Listopad 2017 / 19:00

Koncert KORTEZ Trio w MUZIE

Koncert KORTEZ Trio, 27 listopada 2017r. godz. 19:00 Muza Sosnowiec

“Mój dom” to druga tak wyczekiwana przez fanów płyta Korteza. Jego debiutancki „Bumerang” był najchętniej kupowaną płytą zarówno 2015 jak i 2016 roku. „Mój dom” to szczery zapis relacji z synem i historii rozpadu związku muzyka.

Przez 18 miesięcy nad ostateczną wersją krążka pracował cały sztab ludzi: od partii instrumentalnych (Krzysztof Domański, Kuba Galiński, Lesław Matecki i Marcin Ułanowski), tekstów – Agata Trafalska, której pomogli: Roman Szczepanek (znany z „Bumeranga”), Mateusz Dopieralski (Bitamina) i Maks Kucharski (były współlokator Korteza z duetu Max Fiszer) po produkcję w wykonaniu Olka Świerkota.

Jeśli jeszcze nie znacie tego muzyka, to posłuchajcie zapowiedzi najnowszej trasy koncertowej promującej kolejny album

Zespół dotrze do Sosnowca 27 listopada, gdzie w Sali Widowiskowo- Koncertowej MUZA o godz. 19:00 zagra nastrojowe kawałki z najnowszej płyty.

Bilety w cenie: Kat.A – 45,00zł / Kat.B – 35,00zł dostępne online na stronie www.kiepura.pl w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,803,kortez-trio

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl