Wydarzenia Na Zagłębiu

wtorek, 21 Listopad 2017 / 17:30

Spektakl “Mąż zmarł, ale już mu lepiej” w PKZ

“Mąż zmarł, ale już mu lepiej” – spektakl teatralny, 21 listopada 2017r. godz. 17:30 PKZ Dąbrowa Górnicza

Jaka intryga kryje się pod tym intrygującym tytułem możecie przekonać się 21 listopada o godz. 17:30 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie wystąpią aktorzy Szkolnego Koła Teatralnego Prima Sort, działającego przy V Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Górniczym.

Spektakl autorstwa Izabeli Degórskiej w reżyserii Ewy Pawlik obfituje w niecodzienne intrygi i spektakularne zwroty akcji, które trzymają widza w napięciu do samego końca.

Żona dochodząc do wniosku, że jej mąż żyje już zbyt długo przygotowuje jego odejście. Czy ktoś pomoże jej w rozłączeniu małżeńskich więzów, czy ktoś odkryje domniemane morderstwo?

Obsada:

Olga Matuszek, Gabriel Czyż, Agnieszka Sitko, Maciej Kokot, Karolina Dej, Marta Czajkowska, Michał Pytel, Alicja Witkoś, Karolina Cieśla, Marta Matusiak, Zuzanna Bogudzin, Michał Siwiec, Aleksandra Papaj, Dominika Solmińska, Konrad Tułak

Bezpłatne wejściówki dostępne w V LO, kontakt pod nr telefonu: 32 262-37-58

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/maz-zmarl-ale-juz-mu-lepiej-spektakl-teatralny

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl