Wydarzenia Na Zagłębiu

czwartek, 05 Październik 2017 / 19:00

Koncert Mai Koman – ZagłębieWood 2017

Dąbrowski Festiwal Kultury ZagłębieWood – koncert Mai Koman, 5 października 2017r. o godz. 19:00 PKZ Dąbrowa Górnicza

5 października o godz. 19:00 w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi charyzmatyczna Maja Koman, która zaprezentuje utwory promujące nową płytę Na Supełek.

Podczas koncertu nie zabraknie z pewnością charakterystycznego dla tej artystki połączenia ukulele, kontrabasu i skrzypiec w akustycznym wydaniu. Jej debiutancka płyta została nominowana do Fryderyków 2015 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, a singiel promujący płytę „Babcia mówi” dotarł do 3. miejsca Listy Przebojów z Charakterem, emitowanej przez Polskie Radio RDC.

Znana jest również publiczności festiwalu w Opolu i widzom programu Kuby Wojewódzkiego. Artystka w swoim dorobku ma również występy z Muńkiem Staszczykiem, Czesławem Mozilem, Tymonem Tymańskim, Michałem Kowalonkiem (Myslovitz) oraz wiele suportów, jak: Ray Wilson (Genesis), Kombi, Strachy na Lachy i T. Love.

Ceny biletów: 10 zł

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/dabrowski-festiwal-kultury-zaglebiewood-maja-koman-koncert

Dowiedziałeś się o ciekawym wydarzeniu?

Pomóż nam tworzyć ten serwis!

ZOSTAŃ PATRONEM

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl