Wydarzenia Na Zagłębiu
Zaloguj się

środa, 18 Październik 2017

Targi Informacji Zawodowej w DG

Miejsce:
Dąbrowa Górnicza ul. Piłsudskiego 5
Godzina rozpoczęcia:
10:00
Podaj dalej:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

polub-nas-zag

Targi Informacji Zawodowej, 18 października 2017r. w godzinach 10:00-13:00 Zespół Szkół Ekonomicznych Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy, stażu, szkolenia bądź chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa zawodowego? Przyjdź 18 października w godzinach od 10:00-13:00 do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. K. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 5, gdzie odbędą się Targi Informacji Zawodowej.

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej i okolic, którzy pojawią się na targach będą mogli zapoznać się wymaganiami i warunkami lokalnego rynku pracy oraz znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę szkoleniową i edukacyjną, która pomoże w podniesieniu zawodowych kwalifikacji.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia, zarówno dla młodzieży uczącej się, zainteresowanej podjęciem pracy, absolwentów dopiero wchodzących na rynek pracy czy osób bezrobotnych i niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia wstęp będzie bezpłatny. Dodatkowo w ramach wydarzenia odbędzie się blok seminaryjny dla pedagogów i doradców zawodowych pt. „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje!”

Organizatorami targów są: Zespół Szkół Ekonomicznych im. K. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej, Fundacja Godne Życie, Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów „Dla Ekonomika” oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach.

Pracodawcy i szkoleniowcy mogą zgłaszać swój udział w Targach Informacji Zawodowej do 13 października pod adresem mailowym martoslawabukowska@gmail.com

Galeria zdjęć 0

Dodawanie zdjęć zostało wyłączone dla tego wydarzenia.

Dyskusja

Podziel się z innymi zagłębiakami swoją opinią!

Najpopularniejsze tydzień:

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl