Wydarzenia Na Zagłębiu
Zaloguj się

wtorek, 17 Październik 2017

Koncert Beaty Bednarz w MUZIE

Godzina rozpoczęcia:
18:00
Podaj dalej:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

polub-nas-zag

Koncert Beaty Bednarz, 17 października 2017r. o godz. 18:00 w Muza Sosnowiec

Beata Bednarz to znana i ważna postać polskiej muzyki chrześcijańskiej. Niepowtarzalna barwa i skala jej głosu sprawia, że utwory sakralne nabierają nowego wymiaru. Nagrała aż jedenaście solowych albumów. Koncertowała z chórem „Trzecia godzina dnia”. Współpracowała również m.in. z Krystyną Prońko, Mietkiem Szcześniakiem, Piaskiem, Edytą Górniak, Kayah, Marylą Rodowicz, Krzysztofem Kiljańskim.

Wokalistka jest laureatką wielu festiwali. Często występuje na nich w charakterze jurora bądź gościa. Ukończyła Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach w Instytucie Jazzu na kierunku jazz i muzyka estradowa. Obecnie sama wykłada na tej uczelni.

Młodym widzom dała się poznać jako wykonawczyni ścieżki dźwiękowej do filmu „Król lew”, w którym zaśpiewała tytułową piosenkę „Krąg życia”.

Koncert Beaty Bednarz odbędzie się w Sosnowcu w sali widowiskowo-muzycznej MUZA w ramach projektu „Muzyka u Dietla. Edycja Re-Formacyjna 2017”, organizowanego przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Sosnowcu z okazji Jubileuszu 500 lat Reformacji, który wspiera miasto Sosnowiec.

Darmowe bilety na występ, który odbędzie się 17 października o godz. 18:00 można otrzymać w kasie Muzy.

Galeria zdjęć 0

Dodawanie zdjęć zostało wyłączone dla tego wydarzenia.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,796,koncert-beaty-bednarz

Dyskusja

Podziel się z innymi zagłębiakami swoją opinią!

Najpopularniejsze tydzień:

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl