Wydarzenia Na Zagłębiu

poniedziałek, 02 Październik 2017 / 19:00

Spektakl “Bóg Mordu” – ZagłębieWood 2017

Dąbrowski Festiwal Kultury ZagłębieWood – spektakl Bóg Mordu, 2 października 2017r. godz. 19:00 PKZ  Dąbrowa Górnicza

Inspirowany „Rzezią” Polańskiego spektakl Teatru 6. Piętro „Bóg Mordu” to wybuchowa mieszanka zawiłości damsko-męskich, małżeńskich i rodzicielskich. W wykonaniu znanych i utalentowanych aktorów: Anny Dereszowskiej, Jolanty Fraszyńskiej, Cezarego Pazury oraz Michała Żebrowskiego to będzie widowisko nie tylko brawurowej gry aktorskiej, ale również mieszanki emocji, która z pewnością wzbudzi wśród widzów słodko-gorzkie refleksje podszyte sporą dawką śmiechu.

A wszystko zaczyna się niewinnie, jak u Polańskiego, od spokojnej rozmowy dwóch małżeńskich par, które spotykają się, aby spisać oświadczenie o bójce swoich dzieci w parku. Kulminacja emocji gromadzących się w aktorach doprowadza w końcu do momentu, kiedy na scenie pojawia się tytułowy „bóg mordu”.

Spektakl będzie pierwszym wydarzeniem w ramach Dąbrowskiego Festiwalu Kultury Zagłębiewood w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Zapraszamy 2 października o godz.19:00

Obsada:
Annette Reille – Anna Dereszowska
Veronique Houllie – Jolanta Fraszyńska
Michel Houllie –Cezary Pazura
Alain Reille – Michał Żebrowski

Twórcy:
Reżyseria – Małgorzata Bogajewska
Scenografia – Maciej Chojnacki
Przekład – Barbara Grzegorzewska

Czas trwania spektaklu: 95 minut bez przerwy

Ceny biletów: 20 zł

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/dabrowski-festiwal-kultury-zaglebiewood-spektakl-bog-mordu

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl