Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 06 Październik 2017 / 19:00

Koncert Tymon & The Transistors – ZagłębieWood 2017

Dąbrowski Festiwal Kultury ZagłębieWood – koncert Tymon & The Transistors, 6 października 2017r. godz. 19:00 PKZ Dąbrowa Górnicza

Czy muzyka może powstrzymać wojnę? Z takim przesłaniem do swoich słuchaczy zwrócił się Tymon & The Transistors na swojej ostatniej płycie “Zatrzymaj wojnę!”, na której znalazły się teksty znanych autorów polskich i rosyjskich, m.in. Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, grup Akwarium i Aukcjon oraz Republiki, Siekiery i Brygady Kryzys.

Teksty ujęte w nowych aranżacjach są kompilacją różnych stylistyk, od synth popu i cyber punka do jazzu i rumby. Piosenki o antywojennej wymowie z tego krążka publiczność Dąbrowskiego Festiwalu Kultury Zagłębiewood będzie miała okazję usłyszeć na żywo podczas koncertu na dużej scenie Pałacu Kultury Zagłębia 6 października o godz. 19:00.

Bilety w cenie 20 zł

tymon_transistor

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/dabrowski-festiwal-kultury-zaglebiewood-koncert-tymon-transistors

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl