Wydarzenia Na Zagłębiu

piątek, 13 Październik 2017 / 19:00

Koncert Michała Bajora w Muzie Sosnowiec

Koncert Michała Bajora, 13 października 2017r. godz. 19:00 Muza Sosnowiec

Swoją przygodę z muzyką zaczynał od poetyckich tekstów Janusza Kofty. Popularność przyniósł mu występ na festiwalu w Sopocie i wydana później dźwiękowa pocztówka z piosenką śpiewaną podczas tegoż festiwalu. Od tego czasu minęło już 45 lat, podczas których Michał Bajor, bo o nim tu mowa, był obecny na scenie muzycznej.

13 października o godz. 19:00 w sosnowieckiej Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA zaprezentuje swój jubileuszowy repertuar, w którym własne utwory zyskają nieco inną, dojrzalszą aranżację.

Podczas koncertu zostanie nagrana płyta, która będzie dwudziestym, podsumowującym krążkiem twórczości artysty. Znajdą się na nim m.in. takie utwory jak: Oddaj mi samotność, Co ma przeminąć, to przeminie, Nie chcę więcej, czy Mandalay.

Bilety w cenie: 40 i 60 zł dostępne są online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Źródło: http://www.kiepura.pl/pl,m,2,e,759,michal-bajor

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl