Wydarzenia Na Zagłębiu

sobota, 12 Sierpień 2017 / 21:00

Kino Studyjne KADR – „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”

Kino Studyjne KADR zapraszana film  „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”

12 sierpnia 2017r. o godz. 21:00, Fabryka Pełna Życia Dąbrowa Górnicza.

Kino Studyjne KADR zaprasza na kolejny seans dobrego kina, oglądanego tym przyjemniej, bo na wygodnym leżaku pod letnim niebem. Tym razem podczas sobotniego seansu publiczność pozna pewnego rezolutnego stulatka, który swoimi przygodami mógłby obdzielić kilka postaci. Allan był zawsze w centrum przełomowych wydarzeń, które zmieniały bieg historii: z Trumanem konstruował bombę, ze Stalinem pił wódkę, a z generałem Franco nawet zatańczył.

Letnie Kino Plenerowe

Co może przytrafić się jeszcze staruszkowi, który w swoje setne urodziny ucieka przez okno z domu spokojnej starości? Jego przygody na pewno zaskoczą niejednego widza. Film „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” w reżyserii Felixa Herngrena został nagrodzony w 2014 roku Złotym Żukiem w kategorii „Nagroda publiczności” oraz otrzymał liczne nominacje do Oscara.

Start o godz. 21:00, Fabryka Pełna Życia

Kolejne seanse:

  • Moonlight – 19 sierpnia, godz. 21:00
  • Nauczycielka – 26 sierpnia, godz. 21:00

Sponsorem imprezy jest ArcelorMittal

Wstęp wolny

Źródło: http://www.palac.art.pl/pl/aktualnosci/letnie-kino-plenerowe-2017

NaZaglebiu.pl

Jeśli szukasz informacji o nadchodzących wydarzeniach z terenu Będzin, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej - dobrze trafiłeś! Nazaglebiu.pl to seriws poświęcony gromadzeniu informacji o nadchodzacych eventach i imprezach w regionie.

NaZagłębiu - Wydarzenia i imprezy na Zagłębiu

NaZaglebiu.pl